Dzisiejszy mecz Barcelony: gdzie oglądać? (31.12.2022)

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

FC Barcelona w ostatnim meczu w 2022 roku zagra o zachowanie pozycji lidera hiszpańskiej La Liga. Duma Katalonii z Robertem Lewandowskim w składzie zmierzy się na Camp Nou z Espanyolem. Sprawdź gdzie za darmo obejrzeć dzisiejszy mecz Barcelony.

Mecz Barcelony dzisiaj: transmisja

FC Barcelona 2022 rok zakończy derbowym pojedynkiem z Espanyolem, którego podejmować będzie przed własną publicznością na Camp Nou. Duma Katalonii stoi przed szansą zakończenia tego roku na pozycji lidera rozgrywek, co pozwoliłoby jej wejść w 2023 rok w bardzo dobrych nastrojach. Barcelonie w sobotnim meczu będzie mógł pomóc Robert Lewandowskiego, który pierwotnie miał pauzować z powodu czerwonej kartki, ale nałożona na niego kara została zawieszona.

Mecz FC Barcelona – Espanyol rozegrany zostanie w ramach 15. kolejki La Liga. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (31 grudnia) o godzinie 14:00. Mecz w telewizji obejrzymy na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ 4K Ultra HD, natomiast online możemy obejrzeć go zupełnie za darmo dzięki usłudze STS TV. Dostęp do transmisji uzyskamy spełniając dwa proste warunki. Pierwszym jest dokonanie rejestracji w STS z kodem promocyjnym GOAL, a drugim zagranie dowolnego kupon.

FC Barcelona – Espanyol: gdzie obejrzeć?

Mecz Barcelona – Espanyol możemy również obejrzeć w usłudze CANAL+ online. Za dostęp na miesiąc do pakietu obejmującego wszystkie kanały CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium zapłacimy obecnie 64 zł.

Barcelona – Espanyol: kto wygra?

FC Barcelona przystąpi do derbowego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Gospodarze mają po swojej stronie wszystkie atuty. Czy Espanyol jest w stanie sprawić w tym meczu niespodziankę. Jakie jest Twoje zdanie?

Jak zakończy się mecz Barcelona – Espanyol

wygrana Barcelony 94%
remis 3%
wygrana Espanyolu 3%
237+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygrana Barcelony
  • remis
  • wygrana Espanyolu

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze