Dzisiejszy mecz Barcelony: gdzie oglądać? (28.01.2023)

Pedri
PressFocus Na zdjęciu: Pedri

FC Barcelona stanie w środę przed niełatwym zadanie. Czeka ją bowiem ćwierćfinałowa konfrontacja z Realem Sociedad w ramach rozgrywek o Puchar Króla. Sprawdź gdzie obejrzeć dzisiejszy mecz Barcelony za darmo.

Mecz Barcelony dzisiaj: transmisja

FC Barcelona w każdym kolejnym meczu gra bardzo efektywnie i realizuje kolejne postawione cele. Do sobotniego spotkania z Gironą również przystąpi w roli faworyta, z nadzieją na powiększenie przewagi w ligowej tabeli. Xavi Hernandez co prawda nie będzie miał w tym meczu jeszcze do dyspozycji Roberta Lewandowskiego, ale drużyna w dwóch poprzednich ligowych meczach pokazała, że bez swojego najlepszego strzelca również potrafi wygrywać.

Spotkanie Girona – FC Barcelona rozegrane zostanie w sobotę (28 stycznia) o godzinie 16:15. W telewizji pojedynek będzie można obejrzeć na kanale CANAL+ Sport 2, a zupełnie darmową transmisję znajdziemy w usłudze STS TV. Aby uzyskać dostęp do transmisji za darmo wystarczy zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz zagrać dowolny kupon.

Girona – Barcelona: gdzie obejrzeć?

Telewizyjna transmisja z sobotniego spotkania będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 2. Mecz można obejrzeć także za darmo w usłudze STS TV lub wykupując dostęp do usługi CANAL+ online.

Girona – Barcelona: kto wygra?

Faworytem sobotniego spotkania jest oczywiście Barcelona, choć gospodarze na pewno myślą o sprawieniu sensacji. A jak Twoim zdaniem zakończy się ten pojedynek?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Girony 4%
remisem 1%
wygraną Barcelony 95%
168+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Girony
  • remisem
  • wygraną Barcelony

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze