Crystal Palace – Arsenal: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (05.08.2022)

Piłkarze Arsenalu
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Arsenalu

Crystal Palace – Arsenal: transmisja w TV i online. Piątkowy wieczór upłynie pod znakiem inauguracji nowego sezonu Premier League. W roli faworyta do pierwszego meczu przystąpią Kanonierzy. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Crystal Palace – Arsenal.

Crystal Palace – Arsenal, gdzie obejrzeć

Do gry wraca Premier League – liga uważana za najsilniejszą na świecie. W pierwszym spotkaniu nowego sezonu Crystal Palace przed własną publicznością podejmować będzie Arsenal, który rozpoczyna rozgrywki z wielkim nadziejami. W klubie z północnego Londynu wierzą, że wzmocnienia dokonane latem pozwolą skutecznie walczyć drużynie o miejsce w pierwszej czwórce ligowej tabeli.

W nowym sezonie w barwach Arsenalu zobaczymy między innymi Gabriela Jesusa, Ołeksandra Zinczenkę, Wiliama Salibę czy Fabio Vieirę. Każdy z nich powinen stanowić wzmocnienie dla zespołu prowadzonego prze Mikela Artetę. Pierwszą trójkę powinniśmy zobaczyć w wyjściowym składzie Kanonierów już w piątkowy wieczór.

Arsenal przystąpi do tego meczu w roli faworyta, a przemawiają za tym również wyniki uzyskiwane przez drużynę podczas przygotowań do sezonu. Kanonierzy w ich trakcie efektownie pokonali Chelsea (4:0) i Sevillę (6:0).

Crystal Palace – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Od sezonu 2022/23 prawami do transmisji wszystkich meczów Premier League dysponuje platforma streamingowa Viaplay. I to właśnie na niej obejrzymy piątkowe derby Londynu, które rozpoczną się o godzinie 21:00. Transmisja będzie oczywiście dostępna tylko za pośrednictwem internetu. Jest również dobra wiadomość dla abonentów telewizji satelitarnej CANAL+, bowiem będą mieli możliwość obejrzenia tego meczu na specjalnie uruchomionym kanale Event Channel 1.

Crystal Palace – Arsenal, transmisja online

Platforma streamingowa Viaplay, która wygrała przetarg na prawa telewizyjne do Premier League od sezonu 2022/23, jest dostępna online. I to właśnie za jej pośrednictwem będziemy mogli obejrzeć wszystkie mecze, w tym piątkowy pojedynek Crystal Palace z Arsenalem. Aby uzyskać dostęp należy zarejestrować konto i wykupić miesięczną subskrypcję, której miesięczny koszt wynosi 34 zł.

Crystal Palace – Arsenal, kursy bukmacherskie

W roli faworyta do piątkowego spotkania przystąpią Kanonierzy. Przemawiają za nimi nie tylko wzmocnienia, ale również wyniki w meczach sparingowych, które rozgrywali przed sezonem.

Selhurst Park

Premier League

5 sierpnia 2022

21:00

Crystal Palace
Arsenal
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 5 sierpnia 2022 20:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Crystal Palace – Arsenal?

Mecz Crystal Palace – Arsenal będzie transmitowany na platformie steamingowej Viaplay.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Crystal Palace – Arsenal?

Spotkanie odbędzie się w piątek (5 sierpnia) o godzinie 21:00.

Komentarze