Belgia – Francja: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream | Liga Narodów (07.10.2021)

Piłkarze reprezentacji Francji
Piłkarze reprezentacji Francji PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Belgia – Francja? Drugi półfinałowy mecz Ligi Narodów również będzie dostępny w polskiej telewizji. Spotkanie pomiędzy reprezentacjami Belgii i Francji rozegrane zostanie w czwartek (7 października) na Allianz Stadium w Turynie.


Belgia

Liga Narodów
07/10/2021

20:45


Allianz Stadium

Francja

Belgia – Francja gdzie oglądać?

Drugie półfinałowe spotkanie Ligi Narodów rozegrane zostanie na Allianz Stadium w Turynie. Na przeciwko siebie staną reprezentacje Belgii i Francji. W tej konfrontacji trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Nie ma jednak wątpliwości, że obie drużyny przystąpią do tego meczu z jednym celem – zwycięstwo.

W ostatnim czasie lepszą formę prezentowali Belgowie, którzy we wrześniu odnieśli komplet trzech zwycięstw w eliminacjach do mistrzostw świata. Z kolej Trójkolorowi zaliczyli dwa remisy i jedno zwycięstwo.

Po raz ostatni obie drużyny miały okazję mierzyć się w 2018 roku, w półfinale mistrzostw świata. Wówczas lepsza okazała się reprezentacja Francji, która wygrała skromnie 1:0 po trafieniu Samuela Umtitiego.

Belgia – Francja, transmisja na żywo w TV

Drugie półfinałowe spotkanie drugiej edycji Ligi Narodów będzie można “na żywo” obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja z meczu będzie dostępna na kanałach TVP 2, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1. Pierwszy gwizdek sędziego na Allianz Stadium zabrzmi o godzinie 20:45.

Belgia – Francja, transmisja online

Pojedynek Belgii z Francją będzie można również legalnie obejrzeć za pośrednictwem internetu. Transmisja online będzie dostępna na internetowej stronie tvpsport.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Mecz udostępniony zostanie również w usłudze Polsat Box Go.

Belgia – Francja: studio przedmeczowe

Studio przedmeczowe spotkania Belgia – Francja rozpocznie się o godzinie 20:05 na kanale TVP Sport. Darmowa transmisja dostępna będzie dla oglądających w TVP 2 o godzinie 20:35.

Prowadzący studio: Rafał Patyra

Goście: Robert Podoliński, Sebastian Mila

Komentatorzy spotkania: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

Belgia – Francja, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy minimalnie większe szanse na zwycięstwo w czwartkowym meczu dają reprezentacji Francji.

Belgia
Francja
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. października 2021 20:44.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Belgia – Francja?

Półfinałowy mecz finału Ligi Narodów będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP 1, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Belgia – Francja?

Mecz rozegrany zostanie w czwartek (7 października) o godzinie 20:45.

Komentarze