Arka – Sandecja: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.05.2022)

Fabian Hiszpański
PressFocus Na zdjęciu: Fabian Hiszpański

Gdzie obejrzeć mecz Arka – Sandecja? Na kolejkę przed zakończeniem sezonu Arka zachowuje szanse na bezpośredni awans do Ekstraklasy. Musza jednak zostać spełnione dwa warunki. Sprawdź gdzie obejrzysz niedzielny mecz i jak uzyskać darmowy dostęp do transmisji.

1. liga

22 maja 2022

12:40

Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 12:37.

Arka – Sandecja, gdzie obejrzeć

Na kolejkę przed zakończeniem sezonu Arka zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając tylko jeden punkt straty do drugiego w tabeli Widzewa. Drużyna z Gdyni już w ostatnich kolejkach miała okazję do przeskoczenia Łodzian, ale w ostatnich trzech meczach zapisała na swoje konto tylko jeden punkt. Teraz aby myśleć o bezpośrednim awansie musi nie tylko pokonać Sandecję, ale liczyć również na kolejne potknięcie Widzewa.

Arkę czeka niełatwe zadanie, bowiem jej rywalem będzie siódma w tabeli Sandecja, która walcz o jedno z miejsc dających prawo gry w barażach. Drużyna z Nowego Sącza ma na koncie tyle samo punktów co szósty Chrobry Głogów.

Jesienią Sandecja znalazła sposób na pokonanie Arki i przed własną publicznością wygrała 3:1. W niedzielę Arka będzie chciał wziąć rewanż. Sprawdź typy na mecz Arka – Sandecja.

Arka – Sandecja, transmisja na żywo w TV

Spotkanie 34. kolejki rozegrane zostanie w niedzielę o godzinie 12:40. Transmisja “na żywo” będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra. Jeżeli nie masz dostępu do tego kanału możesz skorzystać z oferty pozwalającej na obejrzenie meczu zupełnie za darmo za pośrednictwem usługi Polsat Box Go. Jej warunki przedstawiamy poniżej.

Arka – Sandecja: transmisja na żywo za darmo

Bukmacher Fuksiarz przygotował ciekawą ofertę, która pozwala na uzyskanie zupełnie za darmo dostępu na 30 dni do usługi Polsat Box Go. Aby uzyskać dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Arka – Sandecja, transmisja online

Transmisja ze spotkania Arki z Sandecją za pośrednictwem internetu będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go. Powyżej przedstawiliśmy warunki promocji, która pozwala na uzyskanie darmowego dostępu do usługi.

Arka – Sandecja, kursy bukmacherskie

W roli faworyta do niedzielnego spotkania przystąpią gospodarze. Takiego zdania są również bukmacherzy, co widać po kursach oferowanych przez nich na ten pojedynek.

Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 12:37.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Arka – Sandecja?

Niedzielne spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze