Argentyna – Arabia Saudyjska: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.11.2022)

Lionel Messi
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi

Gdzie oglądać mecz Argentyna – Arabia Saudyjska? Podopieczni Lionela Scaloniego w pierwszym wtorkowym meczu mundialu zmierzą się o godzinie 11:00 z Saudyjczykami. Albicelestes już w swoim inauguracyjnym spotkaniu mistrzostw świata chcą potwierdzić swoje mistrzowskie ambicje. Zapoznaj się z informacjami, gdzie znaleźć transmisję z tej potyczki w TV i online.

Argentyna – Arabia Saudyjska, gdzie oglądać

Drużyna Lionela Scaloniego ma zamiar zacząć we wtorek swoją drogę na szczyt. Reprezentacja Argentyny nie ukrywa swoich ambicji związanych z wygraniem po raz trzeci w historii mistrzostwa świata. Pierwszą przeszkodą w tej drodze będzie Arabia Saudyjska.

Po raz ostatni Argentyńczycy wygrali mundial w 1986 roku. Po raz pierwszy tego typu triumf zaliczyli natomiast w 1978 roku. Saudyjczycy nie mają aż tak dużych ambicji. Ich celem jest natomiast zrobić wszystko, aby nie zająć na koniec zmagań w fazie grupowej czwartego miejsca.

Sprawdź nasze typy na mecz Argentyna – Arabia Saudyjska.

Argentyna – Arabia Saudyjska, transmisja TV

Wszystkie starcia mundialu w Katarze można oglądać na antenach Telewizji Polski. Nie inaczej jest z potyczką Argentyna – Arabia Saudyjska. Mecz będzie emitowany na antenach: TVP 2, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Argentyna – Arabia Saudyjska, transmisja online

Pierwszy wtorkowy mecz katarskiego mundialu będzie można oglądać również w internecie. Transmisja ze spotkania Argentyna – Arabia Saudyjska będzie dostępna na dedykowanej stronie internetowej Sport.tvp.pl oraz dzięki aplikacji mobilnej TVP Spor. Mecz można oglądać także dzięki platformie CANAL+ online, która niedawno dodała do swojej oferty programy TVP 1 i TVP 2.

Argentyna – Arabia Saudyjska, kursy bukmacherskie

Eksperci bukmacherscy nie mają wątpliwości, kto wygra w starciu w grupie C. Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo mają Argentyńczycy.

Argentyna
Arabia Saudyjska
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 listopada 2022 10:58.
Gdzie obejrzeć mecz Argentyna – Arabia Saudyjska?

Mecz Argentyna – Arabia Saudyjska będzie transmitowany na antenach TVP 2, TVP Sport i TVP 4K.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Argentyna – Arabia Saudyjska?

Spotkanie odbędzie się we wtorek (22 listopada) o godzinie 11:00.

Komentarze