Anglia – Dania: gdzie oglądać mecz Euro 2020?

Harry Kane
Harry Kane PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Anglia – Dania? Z meczu Anglia – Dania: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji i online. O której godzinie mecz Anglia – Dania? Półfinałowe spotkanie Mistrzostw Europy odbędzie się na Wembley w Londynie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Anglia – Dania na żywo – w telewizji i online za darmo. Sprawdź o której jest mecz Anglia – Dania.

Anglia – Dania: gdzie oglądać mecz Euro online?

W środowy wieczór poznamy drugiego finalistę Euro 2020. Na londyńskim Wembley o awans do wielkiego finału powalczą reprezentacje Anglii i Danii. W roli faworyta do tego meczu przystąpią podopieczni Garetha Southgate’a, którzy będą mieli po swojej stronie ogromny atut w postaci gry przed własną publicznością.

Reprezentacja Danii stanie przed trudnym zadaniem, ale w żadnym wypadku nie można odbierać jej szans. Podopieczni Kaspera Hjulmanda w tym turnieju potwierdzili już, że dysponują dużą jakością i są w stanie sprawić problemy każdemu. Zdają sobie również, że kluczem do sukcesu będzie znalezienie sposobu na defensywę reprezentacji Anglii, która w tym turnieju nie straciła jeszcze ani jednego gola.

Anglia jest jednak zdeterminowana do wygrania całego turnieju i zdobycia pierwszego w historii mistrzostwa Europy. Anglicy są bowiem świadomi, że taka okazja, jak możliwość rozegrania półfinałowe i finałowego spotkania u siebie może długo się nie powtórzyć.

Kto będzie górą w tym meczu? Sprawdź nasze typy na mecz Anglia – Dania. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania Euro 2020.

Anglia – Dania, transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie 1/2 finału Euro 2020 w Londynie, podobnie jak pozostałe spotkania finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Anglia – Dania transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Anglia – Dania: transmisja online za darmo

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Wembley w Londynie, będzie również dostępna w internecie. Mecz Anglia – Dania online na żywo obejrzysz za internetowej stronie tvpsport.pl oraz za pośrednictwem pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

O której godzinie mecz Anglia – Dania

Półfinałowe spotkanie Euro 2020: Anglia – Dania rozegrane zostanie w środę (7 lipca). Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Anglia – Dania: kursy bukmacherskie

Firmy bukmacherskie nie mają wątpliwości i zdecydowanie stawiają w środowym spotkaniu na wygraną Anglików.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 7. lipca 2021 20:56.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze