Youri Tielemans zabrał głos w sprawie swojej przyszłości

Youri Tielemans
Pressfocus Na zdjęciu: Youri Tielemans

Youri Tielemans od dłuższego czasu łączony jest z opuszczeniem Leicester. O transfer Belga stara się kilka zespołów, na czele z Arsenalem i Tottenhamem. 25-latek przebywający obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Belgii postanowił zabrać głos w sprawie swojej przyszłości.

  • Kontrakt Tielemansa z Leicester wygasa w czerwcu przyszłego roku
  • Belgiem interesują się Arsenal i Tottenham
  • Niewykluczone, że 25-latek latem przejdzie do jednego z londyńskich zespołów

Trudny wybór przed Tielemansem

Tielemans znajduje się od dłuższego czasu na radarze Arsenalu, który liczy, że Belg latem zasili jego szeregi i wzmocni linię pomocy. 25-latek w trakcie ostatniego sezonu był jedną z najjaśniejszych postaci Leicester. Belg został zapytany o swoją przyszłość w trakcie zgrupowania reprezentacji. Nie wykluczył on letniego transferu do któregoś z londyńskich zespołów. 

– Transfer nie jest wykluczony. W Leicester czuję się bardzo dobrze. Zostałem tu przyjęty z otwartymi ramionami i do swoich ostatnich dni tutaj będę dawał w tym klubie z siebie wszystko – zaczął Tielemans.

– Naturalnie nie można zamykać się jednak na inne kierunki. Muszę kierować się tym, co najlepsze dla mojej kariery. Czasami trzeba podejmować trudne wybory, kto wie, czy nie będę musiał niedługo z takimi się zmierzyć – dodał.

O transfer Tielemansa walczą Arsenal i Tottenham, choć to Kanonierzy wydają się być w lepszej pozycji do pozyskania pomocnika. Z drugiej strony, Antonio Conte może zagwarantować Belgowi grę w Lidze Mistrzów.

Czytaj też: Eriksen i Tielemans blisko przenosin do Spurs

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze