Wychowanek wróci do Lecha? “W Poznaniu jest rozważany temat jego powrotu”

Jak podaje Jerzy Chwałek z Super Expressu, Lech Poznań rozważa ponowne nawiązanie współpracy z Tymoteuszem Puchaczem, który nie radzi sobie za granicą. Wahadłowy obecnie przebywa na wypożyczeniu z Unionu Berlin do Panathinaikosu Ateny.

Tymoteusz Puchacz
PressFocus Na zdjęciu: Tymoteusz Puchacz
  • Tymoteusz Puchacz latem może wrócić na Bułgarską
  • Lech Poznań rozważa ponowne sprowadzenie 24-latka
  • Kolejorz może być zmuszony do pozyskania nowego lewego obrońcy

Tymoteusz Puchacz znowu założy koszulkę Lecha Poznań?

Wydaje się, że podczas letniego okienka transferowego z Lecha Poznań odejdzie Pedro Rebocho. Kolejorz prowadzi rozmowy nt. przedłużenia umowy z innym lewym obrońcą – Barrym Douglasem – choć bez względu na rezultat tych negocjacji latem do stolicy Wielkopolski powinien zawitać nowy boczny defensor.

Jak poinformował Jerzy Chwałek z “Super Expressu”, Lech Poznań rozważa temat powrotu Tymoteusza Puchacza. 24-latek aktualnie przebywa na wypożyczeniu z Unionu Berlin do Panathinaikosu Ateny, a wcześniej na takiej samej zasadzie występował w Trabzonsporze. Reprezentant Polski raczej nie ma przyszłości w niemieckim klubie.

Tymoteusz Puchacz nie potrafił się przebić w drużynie prowadzonej przez Ursa Fischera i niewykluczone, że po tym sezonie definitywnie opuści ekipę Żelaznych. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2025 roku.

Lewy obrońca na Bułgarskiej mógłby się odbudować i wrócić na właściwe tory.

Komentarze