Wolski opuści szeregi spadkowicza. Skorzysta z opcji w umowie

Rafał Wolski nie będzie w przyszłym sezonie grał dla Wisły Płock. Po spadku z Ekstraklasy jego umowa zostanie rozwiązana za porozumieniem stron - informuje portal Nafciarski.pl.

Rafał Wolski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Rafał Wolski
  • Wisła Płock zakończyła sezon 2022/2023 spadkiem z Ekstraklasy
  • Szeregi zespołu niebawem opuści Rafał Wolski
  • Kontrakt pomocnika zostanie rozwiązany za porozumieniem stron

Wolski utrzyma się w Ekstraklasie?

Po fatalnej rundzie wiosennej, w której była zdecydowanie najgorzej punktującą ekipą, Wisła Płock spadła z Ekstraklasy. Latem rewolucja w zespole jest więc nieunikniona.

Portal Nafciarski.pl informuje, że jednym z pierwszych zawodników, którzy opuszczą Nafciarzy, jest Rafał Wolski. Jego obowiązujący do 2025 roku kontrakt zostanie przedwcześnie rozwiązany za porozumieniem stron. To efekt dżentelmeńskiej umowy pomiędzy pomocnikiem a klubem.

30-latek będzie mógł w pełni skupić się na poszukiwaniu nowej drużyny w Ekstraklasie. Indywidualnie zaliczył dobry sezon, notując siedem trafień i osiem asyst w 30 ligowych występach, dlatego nie powinien długo czekać na oferty. Opcją jest także oczywiście wyjazd zagraniczny.

Siedmiokrotny reprezentant Polski grał dla Wisły Płock od 2020 roku. Wcześniej reprezentował barwy między innymi Lechii Gdańsk, Fiorentiny czy Wisły Kraków.

Zobacz również: ŁKS znów w Ekstraklasie. Zachować tożsamość, naprawić błędy

Komentarze