Jose Mourinho spokojny o przyszłość gwiazdy. “Klauzula wygasła”

Paulo Dybala w ostatnich tygodniach łączony był z wieloma różnymi klubami. Jose Mourinho zdradził, że klauzula odstępnego w jego umowie wygasła wraz z 1 sierpnia. Tym samym AS Roma nie musi już martwić się o to, że Argentyńczyk odejdzie za grosze.

Jose Mourinho
Obserwuj nas w
Imago/Fabrizio Corradetti Na zdjęciu: Jose Mourinho
  • AS Roma martwiła się o przyszłość Paulo Dybali, którego klauzula odstępnego wynosiła zaledwie 12 milionów euro
  • Jose Mourinho przekazał, że zapis w umowie Argentyńczyka wygasł 1 sierpnia
  • Portugalczyk zdradził również, że odrzucił dwie oferty pracy z Arabii Saudyjskiej

Mourinho i Dybala nie ruszają się z AS Romy

Wyjątkowo niska klauzula odstępnego w umowie Paulo Dybali przyciągała zainteresowanie ze strony wielu klubów. AS Roma nie chciała negocjować nawet sprzedaży gwiazdy, jednak włodarze obawiali się, że Argentyńczyk odejdzie latem za zaledwie 12 milionów euro.

Jose Mourinho zdradził, że promocyjna cena ważna była jedynie do końca lipca. Od 1 sierpnia klauzula odstępnego na poziomie 12 milionów euro nie jest już aktualna. Dzięki temu trener nie musi obawiać się utraty napastnika. The Special One odniósł się również do tematu swojej przyszłości.

– Klauzula odstępnego Paulo Dybali wygasła 1 sierpnia. Teraz więc mogę spać spokojnie i być bardziej zrelaksowanym. Otrzymałem oferty pracy od dwóch klubów: Al Hilal i Al Ahli mnie chciało, ale zdecydowałem się odrzucić obie propozycje i zostać w Romie – stwierdził trener w rozmowie z Corriere dello Sport. 

Także u nas: Roma poszukuje następcy Maticia. Sięgnie po pomocnika Man Utd?

Komentarze