Wilfried Zaha na radarze czterech klubów z Premier League. Zapowiada się szybki powrót

Wilfried Zaha może bardzo szybko wrócić do Premier League. Skrzydłowym Galatasaray zainteresowane są cztery angielskie kluby w tym m.in. West Ham - informuje dziennikarz Ekrem Konur.

Wilfried Zaha
Obserwuj nas w
Imago / Seskim Photo TR Na zdjęciu: Wilfried Zaha
  • Wilfried Zaha może wrócić w przyszłym sezonie do Premier League
  • Cztery angielskie kluby są zainteresowane skrzydłowym
  • Iworyjczyk opuścił latem Crystal Palace na rzecz Galatasaray

Wilfred Zaha może wrócić po roku do Premier League

Wilfried Zaha to były piłkarz takich zespołów jak Manchester United i Crystal Palace. To właśnie z Orłami rozstał się latem ubiegłego roku, po tym jak odmówił przedłużenia kontraktu. Iworyjczyk trafił do ligi tureckiej, a konkretniej do Galatasaray. Jednak przygoda 31-letniego skrzydłowego w Turcji może potrwać zaledwie rok. Z informacji tamtejszego dziennikarza Ekrema Konura dowiadujemy się, że zawodnik trafił na radar czterech angielskich drużyn.

POLECAMY TAKŻE

Zaha już zimą był łączony z powrotem do Premier League. W styczniu pytali o niego West Ham oraz Aston Villa, lecz reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej postanowił, że w obecnym klubie zostanie przynajmniej do końca sezonu. Aktualnie poza Młotami w gronie zainteresowanych transferem Zahy znajdują się takie kluby jak Everton, Fulham oraz Wolverhampton.

31-latek w tym sezonie notuje bardzo dobre liczby. Jak na razie zagrał 35 meczów, w których strzelił 10 goli i zaliczył 5 asyst. Kontrakt Wilfrieda Zahy z Galatasaray obowiązuje do czerwca 2026 roku.

Komentarze