Anthony Martial
Anthony Martial fot. Anadolu / Hepta / SPORT PICTURES

WHU chce Martiala w ramach rozliczenia za Diopa

Nie jest żadną tajemnicą, że jednym z celów Manchesteru United na letnie okno transferowe jest pozyskanie Issy Diopa z West Hamu United. The Independent donosi, że transakcja z udziałem zawodnika może dojść do skutku, jeśli w ramach rozliczenia do stołecznej ekipy trafi Anthony Martial.

Czytaj dalej…

22-letni obrońca Młotów ma być panaceum Czerwonych Diabłów na poprawę gry w defensywie. Warto jednak zaznaczyć, że West Ham nie kwapi się do tego, aby pożegnać się z Francuzem.

Najnowsze doniesienia medialne sugerują, że władze londyńskiego klubu mogą rozpatrywać sprzedaż swojego zawodnika, jeśli Man Utd w zamian odda byłego napastnika AS Monaco w osobie Martiala.

Przedstawiciele ekipy z czerwonej części Manchesteru co prawda nie brali pod uwagę rozstania z 23-letnim piłkarzem. Niemniej fakt, że priorytetem dla Czerwonych Diabłów jest wzmocnienie obrony, to takie rozwiązanie może być analizowane przez sterników klubu z siedzibą na Old Trafford.

Odnotujmy, że nie tylko Man Utd myśli o pozyskaniu Diopa. Były piłkarz FC Toulouse znajduje się również w kręgu zainteresowania FC Barcelony.


Komentarze