Bundesliga
Bundesliga

Werder coraż bliżej pozyskania Grujicia

Według najnowszych informacji mediów bardzo możliwe, że wkrótce szeregi Werderu Brema zasili Marko Grujić. Zawodnik broniący w ostatnim sezonie barw Herthy BSC ma zostać w trakcie najbliższej sesji transferowej wypożyczony do ekipy z Weserstadion z Liverpoolu FC.

Czytaj dalej…

Od jakiegoś już czasu w mediach pojawia się temat kolejnej zmiany klubu przez Grujicia. Deichstube donosi, że nowym miejscem pracy piłkarza może być Werder. Decyzja o przyszłości Grujicia ma zostać podjęta w przyszłym tygodniu.

Warto odnotować, że berlińska Hertha miała nadzieję na zatrzymanie serbskiego pomocnika. Niemniej w ostatnim czasie szeregi stołecznego klubu zasilił Eduard Löwen, mający umiejętności na podobnym poziomie, co Grujić, co może oznaczać, że działacze Herthy uświadomili sobie, że nie będzie szans na zatrzymanie 23-latka w klubie.

Dodajmy także, że Grujić był łączony z przenosinami do Atletico Madryt. W każdym razie fakt, że szeregi Los Colchoneros zasilił ostatnio Marcos Llorente może oznaczać, że ten kierunek też jest już nieaktualny w kontekście przyszłości zawodnika urodzonego w Belgradzie.


Komentarze