Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Tuttosport: Juventus planuje big deal ws. Pogby

Według najnowszych doniesień Tuttosport sternicy Juventusu FC planują wciąż pozyskanie Paula Pogby z Manchesteru United. Według informacji turyńskiego dziennika działacze Starej Damy są gotowi w zamian zaoferować Paulo Dybalę, Mario Mandzukicia i Blaise Matuidiego.

Czytaj dalej…

Według doniesień Tuttosport nowa propozycja została zaaranżowana przez dyrektora sportowego Juve Fabio Paraticiego, wiceprezydenta Pavla Nedveda i agenta francuskiego pomocnika Mino Raiolę.

W powszechnej opinii najnowsza oferta Juventusu jest traktowana jako postęp w negocjacjach. Kłopot jednak w tym, że do zamiany mistrzów Włoch na klub z Old Trafford nie kwapi się Argentyńczyk Dybala.

Przypomnijmy, że negocjacje związane z wymianą piłkarzy między klubem z Piemontu a Man Utd, gdzie do Juve miał trafić Romelu Lukaku, a w przeciwnym kierunku udać się miał reprezentant Argentyny, załamały się w związku z dużymi oczekiwaniami finansowymi strony Dybali.

Przedstawiciele piłkarza żądali dla siebie prowizji za transfer w wysokości 15 milionów euro, z kolei Dybala miał rocznie według tych żądań inkasować 12 milionów euro. Dla porównania aktualnie 25 -latek ma zarobki na poziomie 7,5 miliona euro rocznie.


Komentarze