Pezzella wróci do Hiszpanii?

La Liga
La Liga

Środkowy obrońca Fiorentiny German Pezzella znalazł się na celowniku hiszpańskiej Valencii – informuje Superdeporte. Klub z Florencji jest podobno gotowy na pożegnanie się z Argentyńczykiem podczas najbliższego okna transferowego.

Czytaj dalej…

Włoskie media informowały w ostatnich dniach, że Pezzella może się pożegnać z Fiorentiną razem z innym obrońcą drużyny z Florencji Nikolą Milenkoviciem. Środki z ich sprzedaży mają zostać przeznaczone nie tylko na sprowadzenie ich następców, ale także na zatrzymanie w zespole utalentowanych Federico Chiesy i Gaetano Castrovilliego.

Pezzella wróci do Hiszpanii?

Niewykluczone, że Pezzella swoją karierę będzie kontynuował na boiskach hiszpańskiej La Liga. Pozyskaniem argentyńskiego obrońcy, jak informuje Superdeporte, zainteresowana jest Valencia. Świadomy tego jest sam piłkarz, który miał już kontaktować się z kilkoma kolegami z czasów, gdy występował w Hiszpanii, starając się uzyskać informacje o sytuacji klubu z Estadio Mestalla.

Dla Pezzelli przenosiny do Valencii byłyby powrotem na hiszpańskie boiska, na których występował już w latach 2015-2017 w barwach w Realu Betis. W La Liga rozegrał dotychczas 61 spotkań, zdobywając cztery gole.

Komentarze