Lenglet nie chce do Mediolanu

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

W ostatnich dniach, w rozmowach prowadzonych przez przedstawicieli Barcelony i Interu Mediolan miało pojawić się nazwisko Clementa Lenglet. Nerazzurri chętnie sprowadziliby francuskiego obrońcę. Sam piłkarz nie jest jednak zainteresowany przenosinami na San Siro.

Czytaj dalej…

Włoski klub widzi w środkowym obrońcy Barcelony idealnego następcę Słowaka Milana Skriniera, który od dłuższego czasu łączony jest z odejściem klubu. W najbliższym czasie, władze Interu muszą jednak zapomnieć o sprowadzeniu Francuza.

Lenglet z przyszłością na Camp Nou

Jak poinformowało Mundo Deportivo, Lenglet jest świadomy zainteresowania ze strony Nerazzurrich, ale nie zamierza opuszczać Barcelony. Duma Katalonii również nie myśli o sprzedaży francuskiego obrońcy. W katalońskim zespole wiążą z nim bowiem przyszłość, w przeciwieństwie do jego rodaka Samuela Umtitiego, który regularnie zmaga się z kontuzjami.

W obecnym sezonie Lenglet rozegrał w barwach Barcelony 29 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich trzy bramki. Do drużyny z Camp Nou trafił latem 2018 roku z Sevilli, która otrzymała za niego niespełna 36 milionów euro.

Komentarze