Alvaro Morata
Alvaro Morata fot.Grzegorz Wajda

Inter odda pomocnika za napastnika Atletico?

Inter Mediolan nie zamierza rezygnować ze starań o pozyskanie napastnika Atletico Madryt Alvaro Moraty, choć ten nie jest chętny do opuszczenia stolicy Hiszpanii. Przedstawiciele Nerazzurrich liczą jednak na przekonanie jego oraz przedstawicieli klubu z Wanda Metropolitano.

Czytaj dalej…

Jeszcze niedawno głównym celem Interu było sprowadzenie Edinsona Cavaniego, ale ten odrzucił ofertę włoskiego klubu. Urugwajczyk chce bowiem przenieść się do… Atletico Madryt. W związku z tym przedstawiciele Nerazzurrich swój wzrok skierowali w innym kierunku, a konkretnie na Moratę.

Vecino za Moratę?

Inter stoi jednak przed trudnym zadaniem. Morata chciałby bowiem zostać w Madrycie, a Atletico również nie myśli o pozbywaniu się swojego napastnika. Jak informuje Mundo Deportivo, włoski klub chce przekonać władze Los Rojiblancos oferując im w rozliczeniu pomocnika Matiasa Vecino.

Szkoleniowiec Atletico Madryt Diego Simeone już kilka sezonów temu chciał sprowadzić Urugwajczyka do swojego zespołu, ale wówczas Inter nie zgodził się na jego odejście. Czy teraz trafi do stolicy Hiszpanii?

W Mediolanie zdają sobie również sprawę, że poza zaoferowaniem Vecino, którego wyceniają na około 25 milionów euro, musieliby dodatkowo położyć na stół dużą kwotę. Nie ma wątpliwości, że musiałaby ona opiewać na co najmniej 30 milionów euro.

Komentarze