Parc des Princes
Parc des Princes fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Obrońca Napoli zaoferowany PSG

Po tym jak Paris Saint-Germain sfinalizowało transfer Mauro Icardiego, dyrektor sportowy francuskiego klubu Leonardo może się skupić na wzmocnieniu pozostałych pozycji w zespole. Jednym z celów mistrzów Francji jest sprowadzenie nowego lewego obrońcy. Klubowi z Parc des Princes zaoferowany został Faouzi Ghoulam z Napoli.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie PSG prowadziło rozmowy z FC Porto w sprawie transferu Alexa Tellesa, ale na razie nie udało się osiągnąć w tej kwestii porozumienia. Niewykluczone jednak, że przedstawiciele francuskiego klubu skierują wzrok gdzie indziej.

Jak informuje serwis Le10sport.com, menedżer Jorge Mendes, który ma bardzo dobre relacje z Leonardo, zaoferował dyrektorowi sportowemu PSG właśnie defensora Napoli. Ghoulam wydaje się odpowiadać kryteriom zawodnika poszukiwanego przez przedstawicieli francuskiego klubu.

Atrakcyjna cena Algierczyka,

Napoli jest podobno gotowe na sprzedaż Ghoulama za mniej niż 15 milionów euro. 29-letni reprezentant Algierii ma również doświadczenie z występów w Ligue 1, bowiem jest wychowankiem St. Etienne. W barwach tego klubu rozegrał 87 meczów i zdobył jedną bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji.

Komentarze