Lille OSC
Lille OSC

Decyzja Osimhena do wtorku?

Nadal nie wiadomo, czy Victor Osimhen zasili latem szeregi Napoli. Włoski klub jest faworytem do sprowadzenia reprezentanta Nigerii, ale ten zwleka z ostateczną decyzją, licząc na otrzymanie oferty z Arsenalu lub Manchesteru United.

Czytaj dalej…

Napastnik Lille w mijającym tygodniu odwiedził Neapol, a także spotkał się z prezydentem klubu Aurelio De Laurentiisem na wyspie Capri. Władze włoskiego w trakcie wizyty zawodnika liczyły na przekonanie do go przyjęcia ich oferty i kontynuowania kariery we Włoszech.

Osimhen czeka na ofertę z Premier League

Jak informuje Calciomercato.it, Osimhen nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale obiecał, że podejmie ją i przekaże przedstawicielom Napoli do najbliższego wtorku. Nigeryjczyk liczy, że w międzyczasie do walki o jego sprowadzenie włączy się jeden z klubów Premier League – Arsenal lub Manchester United, z którymi łączony być już znacznie wcześniej.

Na chwilę obecną wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc również pod uwagę oczekiwania francuskiego Lille, które chce otrzymać za swojego zawodnika 50 milionów euro. Prezydent Lille Gerard Lopez osobiście doradził Osimhenowi przyjęcie oferty Napoli, ale piłkarz ma być nieprzekonany do pomysłu gry we Włoszech.

Komentarze