Nie tylko Skriniar. PSG chce kolejnego stopera

Latem do Paris Saint-Germain trafi, jako wolny agent, Milan Skriniar. Giganci Ligue 1 chcą jednak zakontraktować wówczas jeszcze jednego środkowego obrońcę. Rozważają Lucasa Hernandeza, Aymerica Laporte’a oraz Fikayo Tomoriego.

Fikayo Tomori
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Fikayo Tomori
  • Latem do Paris Saint-Germain trafi Milan Skriniar
  • Francuzi chcą jednak kupić jeszcze jednego obrońcę wysokiej klasy
  • Do ich listy dołączył ostatnio Fikayo Tomori

Tomori na celowniku PSG

Latem Paris Saint-Germain planuje gruntowne wzmocnienie defensywy. Pewne jest już, że na Parc des Princes trafi Milan Skriniar, któremu 30 czerwca wygaśnie umowa z Interem Mediolan. Nie będzie to jednak bynajmniej jedyny transfer do środka obrony.

Le10Sport donosi, że Luis Campos ma kilku kandydatów na swojej liście. Znajdują się na niej Lucas Hernandez z Bayernu Monachium, a także Aymeric Laporte, który chce opuścić Manchester City z powodu małej liczby szans na grę. Do grona kandydatów dołączył też ostatnio defensor AC MilanFikayo Tomori.

Te doniesienia potwierdza też Correire dello Sport. Podobno Rossoneri oczekiwaliby niewygórowanej kwoty za reprezentanta Anglii. Mogliby bowiem zgodzić się nawet na ofertę rzędu 30 milionów euro. To, rzecz jasna, kwota w zasięgu Paris Saint-Germain.

Tomori rozegrał w tym sezonie 39 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Strzelił jedną bramkę w Serie A.

Czytaj więcej: Courtois stoi murem za Ancelottim. “Decyzja nie należy jednak do mnie”.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze