“To najbardziej prawdopodobny kierunek dla Mbappe”

Światowe media wciąż rozpala temat transferu Kyliana Mbappe. Według TeamTalk mimo ostatnich zawirowań Real Madryt wciąż pozostaje najbardziej prawdopodobnym kierunkiem transferowym dla gwiazdy Paris Saint-Germain.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
IMAGO / Mickael Chavet Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Raz po raz pojawiają się nowe spekulacje ws. transferu Mbappe
  • Nowe informacje w tej kwestii przekazał serwis TeamTalk
  • Według tego źródła Mbappe jest najbliżej transferu do Realu Madryt

Real Madryt wciąż realną opcją dla Mbappe

W ostatnich dniach pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie ewentualnego transferu Kyliana Mbappe do Realu Madryt. Najpierw informowano, że Królewscy definitywnie zrezygnowali ze starań o Francuza, ale następne spekulacje sugerowały, że taka informacja ma drugie dno i Los Blancos wcale nie odpuszczają w temacie Francuza.

Jak donosi serwis TeamTalk, Real Madryt pozostaje najbardziej prawdopodobnym kierunkiem dla Kyliana Mbappe, gdyby ten opuścił PSG, ale hiszpańska drużyna będzie musiała zmierzyć się z rywalizacją ze strony kilku klubów Premier League, w tym Manchesterem City, Newcastle United, Chelsea i Liverpoolem.

To pokazuje, że saga transferowa z udziałem gwiazdy PSG trwa najlepsze i raczej nie należy spodziewać się rychłego zakończenia tej sprawy. W najbliższym czasie najpewniej pojawiają się kolejne spekulacje na temat transferu Mbappe do Realu Madryt.

Zobacz również: Perez ostro o Barcelonie: sprawa szkodzi wizerunkowi hiszpańskiej piłki

Komentarze