Suarez na radarze trzech klubów

Piłki w siatce
Obserwuj nas w
fot. Sport Pictures Na zdjęciu: Piłki w siatce

Arsenal FC według doniesień La Gazzetta dello Sport nie jest jedynym klubem zainteresowanym pozyskaniem Denisa Suareza. Zawodnik znajduje się też na celowniku Paris Saint-Germain. 25-latek jest jednak bardziej nastawiany na przeprowadzkę do teamu ze stolicy Anglii.

Czytaj dalej…

Hiszpański piłkarz od 2016 roku broni barw FC Barcelony, w której zaliczył jak na razie 71 spotkań, notując w nich osiem trafień. Warto jednak odnotować, że w trakcie trwającej kampanii Suarez wystąpił w zaledwie ośmiu meczach, co sprawia, że zawodnik myśli o zmianie barw klubowych.

Według informacji dziennikarza Nicolo Schiry sternicy mistrzów Hiszpanii nie są zainteresowani wypożyczeniem piłkarza, a transferem definitywnym. Tym samym dyrektor sportowy Dumy Katalonii w osobie Erica Abidala cały czas na kolejną propozycję władz Kanonierów ws. ewentualnego transferu Suareza.

Dodajmy, że były zawodnik młodzieżowych zespołów Celty Vigo, czy Manchesteru City jest też w kręgu zainteresowania Sevilli FC, której barwy reprezentował w latach 2014-2015.


Komentarze