Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Suarez na radarze trzech klubów

Arsenal FC według doniesień La Gazzetta dello Sport nie jest jedynym klubem zainteresowanym pozyskaniem Denisa Suareza. Zawodnik znajduje się też na celowniku Paris Saint-Germain. 25-latek jest jednak bardziej nastawiany na przeprowadzkę do teamu ze stolicy Anglii.

Czytaj dalej…

Hiszpański piłkarz od 2016 roku broni barw FC Barcelony, w której zaliczył jak na razie 71 spotkań, notując w nich osiem trafień. Warto jednak odnotować, że w trakcie trwającej kampanii Suarez wystąpił w zaledwie ośmiu meczach, co sprawia, że zawodnik myśli o zmianie barw klubowych.

Według informacji dziennikarza Nicolo Schiry sternicy mistrzów Hiszpanii nie są zainteresowani wypożyczeniem piłkarza, a transferem definitywnym. Tym samym dyrektor sportowy Dumy Katalonii w osobie Erica Abidala cały czas na kolejną propozycję władz Kanonierów ws. ewentualnego transferu Suareza.

Dodajmy, że były zawodnik młodzieżowych zespołów Celty Vigo, czy Manchesteru City jest też w kręgu zainteresowania Sevilli FC, której barwy reprezentował w latach 2014-2015.


Komentarze