Spore pieniądze dla Ramosa. Kolejne wielkie nazwisko wyląduje w Arabii Saudyjskiej?

Sergio Ramos potwierdził, że nie przedłuży wygasającego kontraktu z Paris Saint-Germain i latem trafi do nowej drużyny. O legendarnego defensora zaciekle walczą kluby z Arabii Saudyjskiej. Al-Hilal złożyło mu ofertę na poziomie 30 milionów euro rocznie.

Sergio Ramos
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sergio Ramos
  • Sergio Ramos rozstanie się latem z Paris Saint-Germain
  • Hiszpan nie zadeklarował jeszcze, w jakim klubie będzie występował w przyszłym sezonie
  • Ofertę na poziomie 30 milionów euro rocznie złożyło mu saudyjskie Al-Hilal

Legendarny defensor wybierze egzotykę?

Drugi sezon Sergio Ramosa na Parc des Princes przebiegł zdecydowanie lepiej, niż ten premierowy. Hiszpan stał się prawdziwym liderem defensywy i spełnił oczekiwania kibiców. Pomimo tego, Paris Saint-Germain zaliczyło kolejną nieudaną kampanię w Lidze Mistrzów i zakończyło kampanię jedynie mistrzostwem Francji.

Przyszłość Ramosa od kilku miesięcy stoi pod znakiem zapytania. W pewnym momencie wydawało się, że paryżanie przedłużą z nim wygasającą umowę, jednak do tego nie dojdzie. W piątek weteran potwierdził, że po ostatniej kolejce Ligue 1 pożegna się z drużyną i latem zmieni pracodawcę.

Kluby z Arabii Saudyjskiej przyzwyczaiły nas, że kuszą duże nazwiska olbrzymimi pieniędzmi. Nie inaczej jest w przypadku Ramosa, który otrzymał już ofertę z Al-Hilal na poziomie 30 milionów euro rocznie. W grze pozostaje również Al-Nassr, reprezentowane przez Cristiano Ronaldo.

Niewykluczone, że Ramos ostatecznie zdecyduje się na pozostanie w Europie, gdzie mógłby liczyć na grę na najwyższym poziomie.

Zobacz również: Aston Villa obserwuje piłkarza Arsenalu. Znów trafi pod skrzydła Emery’ego?

Komentarze