Reprezentant Polski na celowniku angielskiego giganta. W grze transfer za 30 milionów euro

Znakomita forma naszego kadrowicza obiegła cały świat. Reprezentantem Polski zachwycają się największe kluby na świecie. Według informacji z Turcji podanych przez "Asksam.com.tr" nasz reprezentant może trafić do Manchesteru United.

Sebastian Szymański
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • Sebastian Szymański znalazł się na celowniku Manchesteru United
  • Kwota transferu może sięgnąć 30 milionów euro
  • Reprezentant Polski jest w wybitnej formie od początku sezonu

Sebastian Szymański z transferem do Manchesteru United?

Sebastian Szymański robi prawdziwą furorę w Turcji. Rzadko zdarza się mecz, w którym nie przyczyni się do bezpośredniego zdobycia bramki lub pośle ostatnie podanie, po którym padnie gol. W tym sezonie może się już pochwalić dziewięcioma trafieniami oraz sześcioma asystami w 18 meczach. Dobra forma strzelecka daje mu jedno z czołowych miejsc w klasyfikacji strzelców ligi tureckiej.

Ostatnimi czasy spekulowano o transferze Polaka do największych klubów w Europie. Wśród zainteresowanych były m.in. FC Liverpool czy Chelsea Londyn. Teraz do walki o 24-latka przystąpił Manchester United. Według informacji podanych przez “asksam.com.tr” reprezentant Polski trafił na listę alternatywnych celów transferowych.

Fenerbahce podpisało z Szymańskim długoletni kontrakt, którego koniec przypada dopiero w czerwcu 2027 roku. Jednocześnie w umowie nie ma klauzuli wykupu. Ten fakt powoduje, że turecki klub może zażądać za pomocnika ogromnej kwoty. Tureckie media spekulują, że Manchester United byłby skłonny zapłacić za 28-krotnego reprezentanta naszego kraju 30 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze