Cristiano Ronaldo ponownie zagra przeciwko Messiem
Cristiano Ronaldo ponownie zagra przeciwko Messiem fot. Grzegorz Wajda

Ronaldo rozważał transfer do PSG

To byłby bez wątpienia transferowy hit. Cristiano Ronaldo miał rozważać opuszczenie Juventusu i przenosiny do Paris Saint-Germain podczas letniego okna transferowego – informuje France Football..

Czytaj dalej…

Francuski dziennik poinformował, że Ronaldo, który w zespole Juventusu występuje od dwóch lat, był podobno rozczarowany życiem w Turynie i poważnie rozważał zmianę klubu. Celem 35-letniego Portugalczyka miał być transfer Paris Saint-Germain, w którym stworzyłby niesamowity ofensywny tercet z Neymarem i Kylianem Mbappe.

France Football informuje, że Ronaldo poważnie zaczął zastanawiać się nad odejściem z klubu już w październiku ubiegłego roku. Na przeszkodzie stanęła jednak pandemia koronawirusa, która wybuchła w marcu i zatrzymała piłkarski świat na wiele tygodni.

Jej efekty sprawiły, że transfer Portugalczyka podczas letniego okna transferowego jest obecnie mało realny. Niemniej jednak długoterminowa przyszłość Ronaldo w klubie z Allianz Stadium stanęła pod znakiem zapytania.

63 bramki Ronaldo dla Juventusu

Juventus sięgnął po byłego już zawodnika Realu Madryt w lipcu 2018 roku, wykładając za niego 117 milionów euro. W trakcie dwuletniego pobytu w Turynie, Ronaldo rozegrał w barwach Starej Damy 88 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich 63 bramki. Do tego dołożył również 18 asyst.

Komentarze