Ronaldo ma przystąpić do kolejnego szturmu Juve na Ligę Mistrzów

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. PressFocus

Cristiano Ronaldo i jego przyszłość w Juventusie może się rozstrzygnąć jeszcze w tym tygodniu. Zaplanowane jest spotkanie na szczycie agenta Portugalczyka z władzami Juventusu. Pełnomocnik piłkarza wkrótce ma się pojawić w Mediolanie, podaje Tuttosport.

  • Cristiano Ronaldo prawdopodobnie zostanie w Juve na kolejną kampanię
  • Wkrótce omówić przyszłość zawodnika z władzami Starej Damy ma Jorge Mendes
  • CR7 ma umowę z klubem z Turynu na jeszcze jeden sezon

Ronaldo może zostać w Juve na kolejną kampanię

Cristiano Ronaldo ma umowę z Juve do końca czerwca 2022 roku. Nie milkną zatem spekulacje dotyczące przyszłości zawodnika. Najnowsze doniesienia na jego temat sugerują, że doświadczony piłkarz wypełni kontrakt z klubem z Turynu. Tym samym 36-latek ma przystąpić do kolejnego szturmu Bianconerich na Ligę Mistrzów.

Jorge Mendes ma niebawem omówić przyszłość zawodnika z przedstawicielami Juve. Do spotkania między obiema stronami ma dojść w Mediolanie.

Ronaldo dołączył do Juventusu w 2018 roku za blisko 120 milionów z Realu Madryt. W szeregach ekipy z La Liga zawodnik spędził dziewięć sezonów. Wcześniej bronił natomiast barw Manchesteru United.

W koszulce Juve jak dotąd Ronaldo wystąpił w 133 meczach, w których zdobył 101 bramek, a ponadto zaliczył 22 asysty. W ostatnim sezonie Portugalczyk sięgnął po koronę króla strzelców Serie A, mając na swoim koncie 29 bramek.

Ronaldo z Juventusem wygrał jak na razie dwa mistrzostwa Włoch, dwa Superpuchary Włoch i Puchar Włoch.

Czytaj więcej: Locatelli zdecydowany, Juventus priorytetem

Komentarze