Romano potwierdził hit transferowy w Premier League

Piłkarze Manchesteru City
Piłkarze Manchesteru City fot. PressFocus

Manchester City jest już pewny pozyskania Jacka Grealisha z Aston Villa. Informacje w tej sprawie przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz Fabrizio Romano, ujawniając, że wszystkie dokumenty dotyczące transakcji, zostały już podpisane.

  • Jack Grealish zostanie nowym zawodnikiem The Citizens
  • 25-latek z nowym klubem podpisał kontrakt do 2026 roku, poinformował Fabrizio Romano
  • Reprezentant Anglii został najdroższym zawodnikiem w Premier League

Grealish zakotwiczy w Man City!

Manchester City od kilku tygodni intensywnie pracował nad tym, aby pozyskać reprezentanta Anglii. Ostatecznie sztuka mistrzom Premier League się udała. W nowej kampanii Grealish będzie występował w Man City.

Rozmowy między oboma klubami w sprawie transferu ofensywnego zawodnika zaczęły się w minionym tygodniu. Nie jest tajemnicą, że sternicy klubu z Villa Park chcieli jak najszybciej domknąć transakcję. Ostatecznie transfer został już sfinalizowany.

Suma transakcji wyniesie 100 milionów funtów. Tym samym Grealish został najdroższym zawodnikiem w Premier League. 25-latek związał się z klubem z Etihad Stadium umową do końca czerwca 2026 roku. Dzisiaj Grealish ma przejść testy medyczne, po których ma mieć miejsce oficjalne ogłoszenie transferu.

Piłkarzy w szeregach Obywateli będzie mógł grać jako ofensywny pomocnik lub skrzydłowy. Grealish o miejsce w wyjściowym składzie Man City może rywalizować między innymi z Philem Fodenem, czy Raheemem Sterlingiem.

Czytaj więcej: Chelsea i Man City szukają wzmocnień. Relacja na żywo z okna transferowego

Komentarze