Serie A
Serie A

Roma myśli o pozyskaniu Batshuayi’ego

Według doniesień Sky Sport Italia na celowniku AS Romy znalazł się Michy Batshuayi. Belg mógłby w szeregach ekipy z Wiecznego Miasta zastąpić Edina Dzeko. Bośniak przymierzany jest do gry w Interze Mediolan.

Czytaj dalej…

25-letni zawodnik Chelsea FC ma umowę z klubem z zachodniego Londynu do końca czerwca 2021 roku. Batshuayi w poprzedniej kampanii był wypożyczony do Valencii CF, a także w Crystal Palace.

Tymczasem według doniesień znanego dziennikarza sportowego w osobie Gianluki Di Marzio przedstawiciele Wilków kontraktowali się z londyńczykami, pytając o możliwość pozyskania Belga.

Przypomnijmy, że Batshuayi trafił do Chelsea w 2016 roku za 39 milionów euro. Zawodnik był jednak głównie wypożyczany w trakcie swojej przygody z przedstawicielem Premier League. Najlepszy okres zaliczył w szeregach Borussii Dortmund, notując wówczas w 14 występach dziewięć trafień.

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, to władze Romy chciałby wypożyczyć belgijskiego napastnika z opcją transferu definitywnego po zakończeniu sezonu.


Komentarze