Reprezentant Anglii blisko transferu do Man City

Kalvin Phillips
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kalvin Phillips

Manchester City według informacji dziennikarza Fabrizio Romano wkrótce sfinalizuje kolejny transfer przed startem nowego sezonu. Bliski wzmocnienia mistrzów Premier League jest Kalvin Phillips.

  • Man City jest bardzo blisko cennego wzmocnienia
  • Szeregi Obywateli według dziennikarza Fabrizio Romano wkrótce zasili Kalvin Phillips
  • 26-latek ma kosztować mistrzów Anglii mniej więcej 40-50 milionów funtów

Man City wkrótce z kolejnym wzmocnieniem

Manchester City za wszelką cenę chce znaleźć metodę na to, aby wygrać Ligę Mistrzów. Sternicy klubu z Etihad Stadium mają nadzieję, że pomogą w tym wzmocnienia siły ofensywnej.

Dziennikarz Fabrizio Romano ujawnił, że Man City uzgodnił warunku indywidualnego kontraktu z Kalvinem Phillipsem. Sam zainteresowany rozważał transfer tylko do ekipy dowodzonej przez Josepa Guardiolę.

Wcześniej światło dzienne ujrzały doniesienia, że mistrzowie Anglii zapłacą Leeds za zawodnika mniej więcej 40-50 milionów funtów. 26-latek ma wzmocnić Man City w drugiej linii.

W ostatnim sezonie Phillips wystąpił łącznie w 23 spotkaniach, notując w nich jedno trafienie i jedną asystę. W drużynie z Etihad Stadium zawodnik o miejsce w wyjściowym składzie może rywalizować z: Fernandinho lub Rodrim.

Obywatele nową kampanię w lidze angielskiej zaczną już w pierwszy weekend sierpnia. W spotkaniu pierwszej kolejki Premier League zmierzą się z West Ham United na wyjeździe.

Czytaj więcej: Kolejna transakcja Man City i Arsenalu? Mistrz Anglii ma plan

Komentarze