Real wytypował wymarzonego następcę Benzemy. Przeznaczy na niego konkretną sumę

Real Madryt chce, aby to Harry Kane został następcą Karima Benzemy. Nie przeznaczy natomiast na letni transfer napastnika większej kwoty, niż 100 milionów euro.

Harry Kane
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Harry Kane
  • Real Madryt szuka napastnika po odejściu Karima Benzemy
  • Na szczycie listy życzeń Królewskich znajduje się Harry Kane
  • Górny limit na transfer gwiazdy Tottenham wynosi 100 milionów euro

Królewscy ściągną gwiazdora Premier League?

Przed władzami Realu Madryt bardzo pracowite i wymagające lato. Lada moment zaprezentowany zostanie hitowy transfer z udziałem Jude Bellinghama, który będzie jedynie początkiem działań na rynku. Po zaskakującej decyzji Karima Benzemy, który przyjął propozycję z Arabii Saudyjskiej, poszukiwany jest napastnik z najwyższej półki.

Media łączyły z Królewskimi wiele nazwisk, natomiast na szczycie listy życzeń nieustannie ma znajdować się Harry Kane. Choć wcześniej donoszono o pracach nad transferem ze strony Manchesteru United czy Bayernu Monachium, to właśnie hiszpański gigant szybko wysunął się na prowadzenie w tym wyścigu.

Real Madryt czekają teraz trudne negocjacje z Tottenhamem. Właściciel Kogutów Daniel Levy nie słynie z pozbywania się swoich największych gwiazd. Wiele w tej kwestii może zmienić samo nastawienie Kane’a, który po latach niepowodzeń chce wreszcie zaznać smaku sukcesów.

Królewscy ustalili górny limit na transfer reprezentanta Anglii w postaci 100 milionów euro. Trudno w tej chwili przewidywać, czy taka kwota zaspokoi oczekiwania przedstawiciela Premier League.

Zobacz również: Gwiazdor już po testach medycznych. Królewscy zaprezentują go w przyszłym tygodniu

Komentarze