Real Madryt przerwał negocjacje ws. Mbappe!

Kylian Mbappe
Pressfocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Z najnowszych informacji przekazanych przez RMC Sport wynika, że Królewscy przerwali poniedziałkowe negocjacje ws. wykupu Kyliana Mbappe. Rozmowy w każdej chwili mogą zostać wznowione, więc przyszłość 22-latka rozstrzygnie się wraz z zamknięciem okienka.

  • RMC Sport podało, że wysłannicy Królewskich przerwali poniedziałkowe negocjacje
  • Wciąż nie mamy pewności czy we wtorek nie dojdzie do nagłej zmiany stanowiska w tej kwestii
  • Francuskie media uważają, że wszystko rozstrzygnie się tuż przed zamknięciem okienka

Poniedziałkowe negocjacje zostały przerwane

Wygląda na to, że w Paryżu musi być bardzo gorąco. Od początku dnia RMC Sport prowadzi relację “live” związaną z potencjalnym odejściem Kyliana Mbappe do Realu Madryt.

Z najnowszych wieści przekazanych przez francuskich dziennikarzy wynika jedno. Na ten moment negocjacje pomiędzy obiema stronami można uznać za zakończone. Wysłannicy Królewskich w pewnym momencie odeszli od stołu.

Właściciele PSG podjęli dialog, ale na swoich warunkach. W czwartek Florentino Perez wysłał do Paryża list, w którym poinformował, ile ostatecznie może zapłacić za Mbappe. Po raz kolejny propozycja prezydenta Realu Madryt spotkała się z odmową. Paryżanie zapowiedzieli, że nie przystąpią do negocjacji, jeżeli w walce o usługi utalentowanego Francuza nie padnie suma rzędu 200 mln euro.

Prawdopodobnie żaden z klubów nie chce pójść na kompromis. Kością niezgodny jest więc, finalna kwota za transfer i być może Hiszpanom w pewnym momencie nadzwyczajnie puściły nerwy. Uznano, że nie ma sensu bawić się w gierki Katarczyków i przecież zawsze można ściągnąć Mbappe za rok zupełnie za darmo.

W najbliższych godzinach obóz Los Blancos podejmie arcyważne kroki w tej sprawie. Zaznaczają to również Francuzi, którzy nie są jeszcze zbyt optymistyczni twierdząc, że wszystko znajdzie swój koniec wraz z zamknięciem letniego okna transferowego.

Przeczytaj również: Historyczny moment stał się faktem, Messi zadebiutował w PSG!

Komentarze