Trener Celticu nie myśli na razie o Tottenhamie. “Ludzie kochają spekulacje”

Ange Postecoglou jest głównym kandydatem do przejęcia Tottenhamu. Obecnie australijski trener skupia się jednak na skończeniu sezonu w Celticu Glasgow sięgnięciem po Puchar Szkocji.

Ange Postecoglou
PressFocus Na zdjęciu: Ange Postecoglou
  • Tottenham wciąż nie zatrudnił trenera na przyszły sezon
  • Obecnie faworytem Spurs jest Ange Postecoglou
  • Australijczyk skupia się jednak na finiszu kampanii z Celtikiem Glasgow. Zespół sięgnął już po mistrzostwo kraju i Puchar Ligi, a w sobotę wystąpi w finale Pucharu Szkocji

“Nie rejestruję tego”

Tottenham nadal nie zdołał znaleźć szkoleniowca, który przejmie zespół na stałe w przyszłym sezonie. Obecnie faworytem dla Spurs jest Ange Postecoglou. Australijczyk wykonuje fantastyczną pracę w Celticu Glasgow. Od 2021 roku dwukrotnie sięgał po mistrzostwo kraju i Puchar Ligi, a w sobotę ma szansę zakończyć bieżącą kampanię z krajową potrójną koroną. Zmierzy się bowiem w finale Pucharu Szkocji z Inverness. Sam szkoleniowiec zdaje się niewzruszony plotkami łączącymi go z przenosinami do Premier League.

Nie rejestruję tego. Rozumiem, że ludzie kochają spekulować na takie tematy, ale pracowaliśmy naprawdę bardzo, bardzo ciężko, by być tu, gdzie jesteśmy. Dla mnie zastanawianie się nad czymkolwiek innym, niż przygotowanie drużyny do wielkiego meczu w sobotę jest niemożliwe. Nie jestem taką osobą – skomentował Postecoglou.

57-latek nie zamknął sobie zatem furtki do transferu. Podejmie jednak decyzję dopiero po zakończeniu sobotniego finału Pucharu Szkocji.

Czytaj więcej: Xavi otwarcie o transferze gwiazdy. “Byłby świetnym nabytkiem”.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze