Piłkarz Napoli odrzucił ofertę z Arabii Saudyjskiej. Woli przedłużyć kontrakt

Matteo Politano będzie kontynuował swoją karierę w Napoli. Skrzydłowy nie jest zainteresowany transferem do Arabii Saudyjskiej - informuje Fabrizio Romano.

Matteo Politano
Obserwuj nas w
fot. Imago/AFLOSPORT Na zdjęciu: Matteo Politano
  • Matteo Politano nie zamierza odchodzić do Arabii Saudyjskiej
  • Skrzydłowy dogadał się z Napoli w kwestii nowej umowy
  • Do podpisania kontraktu ma dojść w tym tygodniu

Napoli wygrało rywalizację o swojego piłkarza

Poprzedni sezon przyniósł Napoli bardzo długo wyczekiwane mistrzostwo Włoch. Nic zatem nie zwiastowało, że zaledwie kilka miesięcy później drużyna będzie w totalnej rozsypce. Zmiana trenera okazała się fatalna w skutkach, dlatego Rudiego Garcię szybko zastąpił Walter Mazzari, który w Neapolu także rozczarowuje. Media sugerują, że najpóźniej po sezonie w klubie dojdzie do sporej rewolucji, a największe gwiazdy zdecydują się na zmianę otoczenia.

Napoli obawiało się, że jeszcze tej zimy straci Matteo Politano, autora sześciu bramek i czterech asyst w 19 ligowych meczach. Włoch jest bez wątpienia jednym z najważniejszych piłkarzy w tym sezonie, stąd nie mogło dziwić zainteresowanie Saudyjczyków. Ofertę 30-latkowi złożyło Al-Shabab, które spotkało się z odmową.

Skrzydłowy zamierza kontynuować karierę w Napoli. Już w minionym tygodniu obie strony porozumiały się w kwestii nowej umowy, która zostanie podpisana w tym tygodniu. Politano zwiąże się z mistrzem Włoch trzyletnim kontraktem, na mocy którego zarobi około trzy miliony euro za sezon gry.

Zobacz również: Bayern przyspiesza działania. Poprawiona oferta za Anglika

Komentarze