Kolejny angielski klub zainteresowany Lingardem

Jesse Lingard
Pressfocus Na zdjęciu: Jesse Lingard

Nierozstrzygnięta pozostaje sprawa przyszłości Jesse Lingarda. Reprezentant Anglii od początku lipca pozostaje bez klubu i choć w zaawansowanych negocjacjach z pomocnikiem jest West Ham, może on trafić do innej drużyny. Jacob Steinberg z The Guardian przekazał w środę, że do walki o Lingarda włączył się Nottingham Forest. 

  • Jesse Lingard od początku lipca pozostaje bez klubu po tym jak wygasłą jego umowa z Manchesterem United
  • O angaż Anglika stara się West Ham, w którym pomocnik grał na wypożyczeniu w sezonie 2020/21
  • Do walki o zakontraktowanie piłkarza postanowił się włączyć beniaminek Premier League – Nottingham Forest

Lingard nie spieszy się z wyborem nowego klubu

Jesse Lingard w ostatnich sezonach stracił na znaczeniu w Manchesterze United. Pomocnik spędził udany sezon na wypożyczeniu w West Hamie w 2020 roku, jednak później wrócił do drużyny Czerwonych Diabłów. Mimo oferty przedłużenia kontraktu, Anglik zdecydował się na odejście z drużyny i tym sposobem od początku lipca pozostaje bez klubu. 

O ponowny angaż pomocnika stara się West Ham, w którym Lingard spisywał się bardzo dobrze. 29-latek ma także oferty z klubów z bliskiego wschodu, ale taki kierunek wydaje się mało prawdopodobny. Jacob Steinberg z The Guardian poinformował jednak, że do walki o piłkarza postanowił włączyć się inny klub z Premier League.

Zainteresowanie Lingardem wykazał Nottingham Forest, który wrócił do Premier League po wielu latach na niższych szczeblach rozgrywkowych. Włodarze utytułowanego angielskiego zespołu wystosowali już do agentów Anglika ofertę kontraktu, co zaniepokoiło West Ham. Pomocnik nie spieszy się z podjęciem decyzji i chce rozważyć dobrze wszystkie opcje.

Czytaj u nas: Młody napastnik Chelsea trafi do West Ham United

Komentarze