Howe chce sprowadzić byłego podopiecznego do Newcastle

Newcastle United już wyszukuje okazji na rynku transferowym. Jednym z nich jest Lloyd Kelly, którego Bournemouth będzie prawdopodobnie musiało sprzedać zimą. Eddie Howe pamięta obrońcę z czasów swojej pracy w zespole Wisienek.

Lloyd Kelly
IMAGO / Pro Sports Images Na zdjęciu: Lloyd Kelly
  • Newcastle United spróbuje zimą kupić Lloyda Kelly’ego
  • Kontrakt obrońcy z Bournemouth wygasa latem 2024 roku. Najbliższe okienko to zatem ostatnia szansa na spieniężenie 24-latka
  • Eddie Howe w przeszłości pracował już z Anglikiem

Gwiazda Bournemouth na celowniku Newcastle

Newcastle United, odkąd klub przejął saudyjski właściciel, nie poszedł stereotypową ścieżką nowobogackich. Sroki inwestują mądrze, postawili na projekt i przyszłościowych graczy.

Zespół z St. James’ Park już planuje ruchy transferowe na przyszłość. Jak donosi Football Insider, już zimą Newcastle planuje sprowadzić Lloyda Kelly’ego.

Środkowy obrońca jest jednym z najlepszych graczy Bournemouth. Sam Eddie Howe również doskonale go pamięta ze współpracy na chwałę Wisienek. Liczne kontuzje sprawiły, ż Kelly wystąpił u obecnego trenera Newcastle zaledwie dziewięciokrotnie. Pozostawił jednak po sobie dobre wrażenie.

Angielskie media są przekonane, że Bournemouth zostanie zmuszone do sprzedaży 24-latka zimą. Pozostał mu niespełna rok kontraktu, a interesują się nim znacznie większe marki. Najbliższe okienko jawi się zatem jako ostatnia szansa na zarobienie na defensorze.

Kelly wystąpił w tym sezonie w trzech meczach dla Wisienek. Portal Transfermarkt wycenia go na 18 milionów euro.

Czytaj więcej: Niemcy zwolnieniem Flicka stworzyli trudny do rozwiązania problem.

Newcastle
Brentford
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 września 2023 10:38.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze