Ligue 1
Ligue 1

Napoli z Interem walczą o Pepe

Wygląda na to, że w najbliższym czasie SSC Napoli może zostaż poważnie wzmocnione. Klub z Kampanii jest gotowy zapropnować 55 milionów euro plus Adama Ounasa za zawodnika Lille OSC w osobie Nicolasa Pepe. Taki stan rzeczy ma wpłynąć w dużym stopniu na to, że władze wicemistrzów Włoch chcą popzyskać Jamesa Rodrigueza na zasadzie wypożyczenia.

Czytaj dalej…

Alfredo Pedulla z portalu SportItalia donosi, że Napoli już od dłuższego czasu stara się o pozyskanie reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej. Warto jednak podkreślić, że sternicy Azzurrich muszą liczyć się z tym, że także Inter Mediolan chce pozyskac tego zawodnika, będąc gotowym wyłożyć za niego nawet 80 milionów euro.

W związku z powyższym bardzo możliwe, że kluczowe w propozycji neapoliatńczyków będzie dodanie do transakcji Algierczyka Ounasa. Zawodnik co prawda w ciągu ostatnich dwóch lat grał mało w szeregach Napoli. Niemniej w trakcie kończącego sie Pucharu Narodów Afryki algierski pilkarz wyróżnił się dwoma trafieniami i dwoma asystami, co poprawiło nieco jego notowania.

L’Equpe podaje natomiast, że Napoli złożyło juz ofertę za Pepe, dołączając tym samym do grona takich klubów jak Arsenal FC, Liverpool FC, czy wspominany już mediolański Inter, które też już miały wysłać propozycję w sprawie ewentualnego transferu Iworyjczyka.

Pepe w ostatnim sezonie zaliczył 23 trafienia, przyczyniając się w dużym stopniu do wywalczenia wicemistrzostwa Francja przez swoją drużynę.


Komentarze