Real Madryt bierze pod uwagę sensacyjny transfer napastnika Manchesteru City

Głównym celem transferowym Realu Madryt na przyszłe lato pozostaje Kylian Mbappe. Dziennikarze SPORT-u przekazali, że Królewscy przygotowali sobie już również plan B. Jest nim Julian Alvarez.

Julian Alvarez
Imago/Mike Egerton Na zdjęciu: Julian Alvarez
  • Real Madryt latem 2024 roku postara się o transfer Kyliana Mbappe, jednak przygotował sobie już także opcję B
  • Królewscy biorą pod uwagę pozyskanie Juliana Alvareza
  • Manchester City myśli nad transferem Evana Fergusona, co mogłoby skłonić reprezentanta Argentyny do odejścia

Julian Alvarez na radarze Realu Madryt

Jeszcze przed transferem do Manchesteru City Real Madryt interesował się Julianem Alvarezem. Argentyńczyk jednak przystał na propozycję Obywateli, w barwach których sięgnął już po kilka trofeów. Media uważają, że Królewscy nie porzucili całkowicie zainteresowania Argentyńczykiem.

SPORT przekazuje, że Los Blancos biorą pod uwagę sprowadzenie napastnika latem 2024 roku. Priorytetem jest Kylian Mbappe, jednak działacze zdają sobie sprawę, jak problematyczna może być operacja. Alvarez tymczasem nie może być pewnym miejsca w wyjściowym składzie Manchesteru City

Ponadto mistrz Anglii zerka łakomie w stronę snajpera, który wyrasta na największą gwiazdę Brighton. Mowa o Evanie Fergusonie. Jeśli The Citizens sprowadzą Irlandczyka, może to ograniczyć liczbę minut Juliana Alvareza. Hiszpańskie media jego możliwy transfer do Realu Madryt określają mianem potencjalnej “transferowej bomby”.

Także u nas: Piłkarz Bayernu priorytetem dla Realu Madryt

Komentarze