Napastnik Espanyolu przymierzany do Bayernu

Raul de Tomas
fot. PressFocus Na zdjęciu: Raul de Tomas

Bayern Monachium po odejściu z klubu Roberta Lewandowskiego ma kłopot w ataku. Jednocześnie mistrzowie Bundesligi są w trakcie poszukiwania nowego napastnika. Ara.cat podaje, że na radarze Bawarczyków znajduje się Raul de Tomas.

  • Bayern Monachium wydaje się poukładany, ale nie pod każdym względem
  • słabszym punktem w ekipie z Allianz Arena wydaje się napastnik
  • Ara.cat podaje, że na celowniku Bawarczyków znalazł się Raul de Tomas

Bayern może wzmocnić się kosztem Espanyolu

Bayern Monachium w trakcie trwającego okna transferowego poczynił kilka ciekawych ruchów. Szeregi ekipy z Monachium zasilili między innymi Sadio Mane, czy Matthijs De Ligt. Niemniej do zadań sterników ekipy z Monachiu będzie jeszcze należeć znalezienie nowego napastnika.

Ara.cat twierdzi, że na celowniku Bayernu znajduje się Raul de Tomas. 27-latek jest wychowankiem Realu Madryt. Piłkarz w ostatnim sezonie bronił barw Espanyolu. Ogólnie jak na razie w La Liga rozegrał łącznie 81 spotkań, notując w nich 35 trafień.

Zobacz także:

Bayern do nowej kampanii przystąpi, chcąc obronić mistrzowski tytuł. Ponadto piłkarze ekipy z Monachium chcą też namieszać w Lidze Mistrzów. Aby jednak plany Bawarczyków mogły zostać zrealizowane, to konieczne jest posiadanie wyrównanej kadry.

O ile środek pola i defensywa prezentują się solidnie, to atak monachijczyków powinien prezentować się lepiej. Po odejściu Roberta Lewandowskiego z Bayernu potrzebą stało się znalezienie nowego snajpera.

Czytaj więcej: Fala zachwytów nad debiutem Lewandowskiego ze strony hiszpańskich mediów

Komentarze