Bayern przygotowuje ofertę za skrzydłowego FC Barcelony

Latem Bayern Monachium planuje rozstać się z Leroyem Sane i Serge Gnabrym. Bawarczycy rozglądają się już za kandydatami na zajęcie ich miejsca. Według redakcji Sky Sports, mistrz Niemiec może zgłosić się do FC Barcelony po Raphinhę.

Raphinha
Imago/Jose Breton Na zdjęciu: Raphinha
  • Bayern Monachium latem postara się o wzmocnienie skrzydeł
  • Na celowniku mistrza Niemiec znalazł się Raphinha
  • Duma Katalonii potrzebuje wygenerować zysk, żeby móc sprowadzić Leo Messiego, dlatego prawdopodobnie rozważy ofertę za Brazylijczyka

Kolejny klub zainteresowany Raphinhą

Zarówno Leroy Sane, jak i Serge Gnabry nie przekonywali w sezonie 2022/23. Julian Nagelsmann optował za rozstaniem z oboma skrzydłowymi. Thomas Tuchel natomiast jeszcze nie określił swojego stanowiska. Media niemieckie uważają jednak, że niemal pewne jest odejście Gnabry’ego.

Mistrz Niemiec rozgląda się już na rynku transferowym za kandydatami do wzmocnienia skrzydeł. Według redakcji Sky Sports w tej sprawie może zwrócić się do FC Barcelony. Bayern Monachium zainteresował się sytuacją Raphinhy

Thomas Tuchel bardzo ceni sobie umiejętności Brazylijczyka, który imponował przede wszystkim w Blaugranie wsparciem defensywy i zaangażowaniem. Jako że Duma Katalonii potrzebuje sprzedaży przynajmniej trzech zawodników, aby zrobić miejsce dla Leo Messiego, może rozważyć ofertę Bayernu. O ile takowa nadejdzie.

U nas również: Angielski gigant zagiął parol na pomocnika Barcelony

Komentarze