Mino Raiola podgrzał atmosferę. Pogba trafi do Madrytu?

Mino Raiola
Mino Raiola Pressfocus

Agent Paula Pogby, Mino Raiola twierdzi, że Francuz jest chętny zmienić otoczenie, a od dawna marzy o grze w koszulce Królewskich. Co ciekawe Włoch już działa i zaproponował wymianę na linii Manchester – Madryt, w którą wchodziłby 28-latek oraz Eden Hazard.

Pogba w końcu błyszczy w Manchesterze

Jeszcze do niedawna przyszłość Paula Pogby w Manchesterze United była stałym źródłem spekulacji. Zwycięzca Pucharu Świata od 2019 r,. jest na liście życzeń Królewskich, jednak potencjalna zmiana otoczenia została odroczona przez pandemię koranowirusa.

Kiedy Francuz w końcu pokazał swoje prawdziwe oblicze na Old Trafford, wydawało się, że pomocnik będzie kontynuował karierę w Anglii. Tymczasem agent zawodnika właśnie podgrzał atmosferę w sprawie przyszłości 28-latka w Teatrze Marzeń.

W przypadku Pogby ważne jest, aby wiedzieć, czego chce United, jaki projekt proponuje. Paul jest zainteresowany jedną rzeczą, wygraniem w Ligi Mistrzów i zdobywaniem tytułów, a my zobaczymy, gdzie jest to możliwe, czy to w United, czy w innych klubach – dodał Raiola w wywiadzie dla AS.

Pogba za Hazarda, ale czy to realne?

Transfer do Realu Madryt? Myślę, że niczego nie można wykluczyć, ale w piłce nożnej wszystko zależy od dnia. Tak już jest. I trzeba być elastycznym, by myśleć o wszystkich możliwościach. Co jeśli jutro Realu Madryt będzie chciał dokonać wymiany? Hazard za Pogbę. To tylko przykład. A jeśli wszystkie cztery strony mówią „tak”, to dlaczego nie? – oznajmił Włoch.

Patrząc na treść wypowiedzianych słów przez Raiole, mało realne jest, aby Eden Hazard, który w sercu wciąż ma londyńską Chelsea, zgodził się na taki ruch. Co więcej Paul Pogba jest na dobrej drodze, aby podnieść puchar Ligi Europy, a w następnym sezonie zawalczyć o finał Ligi Mistrzów.

Obecnie Pogba wyceniany jest na 80 milionów funtów. Podobną kwotę należałoby zapłacić za usługi Belga, który dla Królewskich strzelił zaledwie trzy gole, ponieważ odkąd przybył do Madrytu nękany jest przez kontuzje mięśniowe.

W niedzielę Manchester United stanie do walki z Liverpool w ramach 34. kolejki Premier League. (Sprawdź naszą zapowiedź >).

Manchester United
Liverpool FC
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 2. maja 2021 17:27.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze