Sprzeczne informacje dotyczące transferu Skriniara do PSG

Milan Skriniar
PressFocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

Włoskie i francuskie media podają sprzeczne informacje dotyczące transferu Milana Skriniara do Paris Saint-Germain. L’Equipe informuje, że oba kluby osiągnęły już ustne porozumienie, z kolei tym doniesieniom zaprzecza redakcja włoskiego Sky Sport.

  • Milan Skriniar jest bliski dołączenia do PSG, jednak media podają sprzeczne informacje
  • L’Equipe twierdzi, że oba kluby osiągnęły już porozumienie
  • Innego zdania są redaktorzy włoskiego Sky Sport, którzy twierdzą, że negocjacje nadal trwają

Milan Skriniar naciska na transfer do PSG

Milan Skriniar jest bardzo bliski dołączenia do Paris Saint-Germain. Kontrakt reprezentanta Słowacji z Interem Mediolan wygasa w czerwcu przyszłego roku, jednak defensor już teraz chce opuścić ekipę z San Siro.

We wtorek media informowały, że Skriniar jest coraz bardziej zniecierpliwiony przeciągającymi się negocjacjami i miał naciskać na oba kluby, aby przyspieszono finalizację rozmów. Według nieoficjalnych wiadomości, gracz porozumiał już się z nowym klubem w sprawie indywidualnych warunków kontraktu.

Francuskie L’Equipe jest zdania, że Inter i PSG osiągnęły już porozumienie w sprawie transferu Słowaka. Włosi mają otrzymać za swojego zawodnika 60 milionów euro i dodatkowe pięć w bonusach.

Zupełnie innaczej twierdzą dziennikarze włoskiego Sky Sports. Według tego źródła rozmowy nadal trwają i jeszcze nic nie zostało ustalone. Dodają natomiast, że nerazzurri obniżyli swoje początkowe żądania 80 milionów euro, oczekując obecnie kwoty o około dziesięć milionów mniejszej.

Zobacz również: Niecodzienna inicjatywa polskiego bramkarza. “Niech napastnik wybiera, czy chce pomóc, czy strzelić gola”

Komentarze