Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Media: Inter zabiega o Lazaro

Według informacji zamieszczonych na łamach strony GianlucaDiMarzio.com przedstawiciele Interu Mediolan są poważnie zainteresowani pozyskaniem Valentino Lazaro z Herthy BSC. Suma transferu miałaby wynieść 17 milionów euro plus dwa miliony euro w formie bonusów.

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że przedstawiciel Bundesligi oczekuje za swojego zawodnika 20 milionów euro. Różnica w ofercie jest jednak na tyle mała, że można się spodziewać, iż kompromis zostanie osiągnięty między oboma klubami na początku przyszłego tygodnia. 19-krotny reprezentant Austrii wyraził już chęć gry w szeregach Nerazzurruch.

23-latek do teamu ze stolicy Niemiec trafił w lipcu 2018 roku z FC Salzburg, kosztując 6,5 miliona euro. W szeregach berlińskiej drużyny zawodnik zaliczył w ostatniej kampanii 34 mecze, notując trzy trafienia i siedem asyst.

Lazaro w przypadku przeprowadzki do Interu miałby wzmocnić rywalizację w drugiej linii teamu z miasta mody, mogąc grać przede wszystkim jako skrzydłowy w ustawieniu 3-4-3, które ma podobno preferować nowy opiekun mediolańczyków w osobie Antonio Conte.

Austriak znajduje się także na celowniku Arsenalu FC i Paris Saint-Germain.


Komentarze