Marco Asensio lub Salah następcą Dybali?

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

W ostatnim czasie coraz częściej słychać głosy, że szeregi Juventusu FC może opuścić Paulo Dybala. Don Balon sugeruje natomiast na swoich łamach, że w gronie kandydatów na następcę Argentyńczyka znajdują się Mohamed Salah, czy Marco Asensio.

Czytaj dalej…

Argentyński napastnik Starej Damy w ostatnim czasie łączony był z przeprowadzką do Realu Madryt, FC Barcelony, czy nawet Interu Mediolan. Ten ostatni klub co prawda wydaje się sprawą abstrakcyjną na pierwszy rzut oka, ale niewykluczone, że duży wpływ na tego typu transakcję miałby mieć dyrektor generalny Nerazzurrich w osobie Beppe Marotty.

Nie jest tajemnicą, że od momentu, gdy w Juve pojawił się Cristiano Ronaldo, to rola Dybali w turyńskiej ekipie znacznie się zmniejszyła. W związku z tym pojawiły się głosy, że decydenci Bianconerich już myślą o pozyskaniu zawodnika, który miałby wypełnić lukę po Argentyńczyku, który rozważa zmianę klubu.

W tym sezonie Dybala wystąpił łącznie w 28 meczach, w których zdobył siedem bramek, notując też sześć asyst. Rynkowa wartość 25-latka szacowana jest na 110 mln euro.


Komentarze