Manchester United rozbije bank na nastolatka? W grze ponad 100 mln euro!

Manchester United rusza po Joao Nevesa, który jest głównym celem transferowym na lato. Angielski gigant jest gotów wydać olbrzymie pieniądze za Portugalczyka.

Joao Neves
Obserwuj nas w
fot. SPP Sport Press Photo. / Alamy Na zdjęciu: Joao Neves
  • Manchester United zamierza latem ruszyć po Joao Nevesa
  • Za 19-letniego Portugalczyka trzeba zapłacić wielkie pieniądze
  • W jego umowie z Benficą zapisano klauzulę wykupu na poziomie 120 mln euro

Man Utd rusza po wielki talent. Ogromne pieniądze w grze

Nazwisko Joao Nevesa znajduje się w notesach skautów najlepszych klubów w Europie. Nastoletni pomocnik to kolejny zawodnik, który opuści Benficę za olbrzymie pieniądze. Mówi się, że do hitowej transakcji z jego udziałem może dojść już tego lata. Na prowadzeniu w wyścigu o jego podpis jest Manchester United, który ustanowił go celem transferowym już kilka miesięcy temu.

Benfica ma negocjacyjne argumenty po swojej stronie, więc oczekuje olbrzymich pieniędzy za 19-latka. Mówi się o kwocie 120 milionów euro, bowiem tyle wynosi suma odstępnego w jego umowie. Co ciekawe, Portugalczycy dążą do podpisania nowego kontraktu, na mocy którego ta klauzula jeszcze się zwiększy.

Niezależnie od końcowej kwoty, Manchester United jest w stanie zmierzyć się z tak wielkim wydatkiem, byle tylko pozyskać Nevesa. Od dawna skauci Czerwonych Diabłów wnikliwie go obserwują i są przekonani, że idealnie wpasuje się do obecnego zespołu.

Zobacz również: Real Madryt może wypożyczyć swój wielki talent. Kolejny klub jest nim zainteresowany

Komentarze