Manchester United przygotowuje gigantyczną ofertę za Rodrygo. Będzie hit!

Manchester United przygotowuje gigantyczną ofertę za Rodrygo. Według doniesień Fichajes.net Czerwone Diabły są skłonne zapłacić za Brazylijczyka z Realu Madryt nawet 120 milionów euro podczas letniego okienka transferowego.

Rodrygo Silva de Goes
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Rodrygo Silva de Goes
  • Rodrygo po sezonie może opuścić Real Madryt
  • Ma to związek z transferem Mbappe
  • Dla Brazylijczyka zabraknie miejsca w składzie w Królewskich

Rodrygo wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym

Przyszłość Rodrygo w Realu Madryt stoi pod znakiem zapytania. Ma to związek z prawdopodobnym przybyciem do drużyny Królewskich Kyliana Mbappe, przez co na Santiago Bernabeu może zabraknąć miejsca dla Brazylijczyka.

Rodrygo wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym. Media informowały, że chętny na transfer napastnika jest Arsenal. Jednak zdaniem Fichajes.net do gry o Brazylijczyka chce się włączyć Manchester United.

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, Czerwone Diabły są w stanie zaoferować nawet 120 milionów euro za Brazylijczyka podczas letniego okienka transferowego. Manchester United postrzega Rodrygo jako atrakcyjną opcję wzmocnienia swojej linii ofensywnej, a ponadto klub zdaje sobie sprawę, że ten transfer może być dość łatwy do sfinalizowania w przypadku odpowiedniej oferty ze względu na sytuację kadrową Los Blancos.

Zobacz również: Klopp zirytował Salaha w meczu z Sheffield United [WIDEO]

Komentarze