Man Utd zainteresowany skrzydłowym PSV

Cody Gakpo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cody Gakpo

Man Utd po wpadce z Brighton Howe & Albion w pierwszej kolejce Premier League pracuje nad sfinalizowaniem kolejnych transferów. Na celowniku Czerwonych Diabłów znajduje się Cody Gakp z PSV Eindhoven, twierdzi ESPN.

  • Man Utd pracuje cały czas nad kolejnymi wzmocnieniami
  • ESPN twierdzi, że na celowniku Czerwonych Diabłów znajduje się Cody Gakpo
  • Klub z Old Trafford może wyłożyć na transakcję ponad 40 milionów euro

Gakpo kolejnym celem Man Utd

Man Utd tego lata pozyskał jak na razie takich zawodników jak: Christian Eriksen, Tyrell Malacia, czy Lisandro Martinez. Na tym jednak władze klubu z Old Trafford nie chcą poprzestać.

Według informacji ESPN kolejnym zawodnikiem Man Utd może zostać Cody Gakpo. Angielski klub jest gotowy wyłożyć na transakcję ponad 41 milionów euro (35 milionów funtów). Kłopot w tym, że działacze giganta Eredivisie nie są zainteresowani sprzedaniem 23-latka.

Zobacz także:

Sam Gakpo jest natomiast chętny na spróbowanie swoich sił w jednej z najlepszych lig europejskich. Zawodnik jest jednak uzależniony od tego, jak będą wyglądały negocjacje między Manchesterem United i PSV.

Skrzydłowy ma już na swoim koncie siedem występów w reprezentacji Holandii. Z kolei w ostatnim sezonie wystąpił w 47 meczach, notując w nich 21 trafień. Z kolei w pierwszym boju tego sezonu przeciwko FC Emmen piłkarz strzelił dwa gole. Ekipa z Philips Stadium zwyciężyła przekonująco 4:1.

Czytaj więcej: Zaskakujący powód zaprzestania starań Manchesteru United o Arnautovicia

Komentarze