Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Man Utd wciąż prowadzi rozmowy ws. Milinkovicia-Savicia

Według dziennikarzy hiszpańskiej Marki cały czas Manchester United prowadzi rozmowy z Lazio Rzym ws. pozyskania Sergeja Milinkovicia-Savicia. Serb w ekipie z Old Trafford miałby zastąpić Paula Pogbę, który łączony jest z przeprowadzką do Realu Madryt.

Czytaj dalej…

Na dzisiaj wciąż nieznana jest przyszłość wymienionych na wstępie zawodników. W każdym razie w przypadku Czerwonych Diabłów czasu na ruchy transferowe coraz mniej, bo okno transferowe w Premier League jest otwarte tylko do czwartku 8 sierpnia.

Warto jednak zaznaczyć, że w kontekście Francuza Pogby nie tylko klub ze stolicy Hiszpanii jest nim zainteresowany. Mistrz świata z minionego znajduje się też na celowniku Juventusu FC. Kłopot w tym, że przedstawiciel Premier League oczekuje za swojego zawodnika 150 milionów euro.

Real i włoski klub mają plan, aby wymienić się zawodnikami z Man Utd. Władze Los Blancos złożyły nawet ofertę, proponując 30 milionów euro Czerwonym Diabłów oraz Jamesa Rodrigueza. Niemniej oferta ta nie przypadła do gustu decydentom klubu z Wysp Brytyjskich.


Komentarze