Przyszłość gwiazdy Brighton przesądzona? Zdecydowane słowa argentyńskiego dziennikarza

Argentyński dziennikarz pracujący dla TyC Sports, Gaston Edul jest przekonany, że Alexis Mac Allister zostanie zawodnikiem Liverpoolu. Transfer zostanie sfinalizowany w najbliższym czasie.

Alexis Mac Allister
IMAGO / Jane Stokes Na zdjęciu: Alexis Mac Allister
  • Mac Allister zostanie zawodnikiem Liverpoolu
  • Informacje te potwierdzają m. in. Fabrizio Romano i Gaston Edul
  • Transfer zostanie sfinalizowany w najbliższych dniach

Mac Allister trafi latem do Liverpoolu

Przyszłość Mac Allistera jest szeroko komentowana w ostatnim czasie. Argentyńczyk prawdopodobnie opuści latem Brighton, a zdaniem wielu ekspertów ma trafić do Liverpoolu. Fabrizio Romano donosił kilka dni temu, że pomocnik jest już bardzo bliski porozumienia z The Reds, a transfer zostanie sfinalizowany w czerwcu, bowiem ekipa z Anfield Road chce uprzedzić konkurencję.

Te informacje potwierdza również Gaston Edul. Dziennikarz TyC Sports przekonuje, że Allister zostanie zawodnikiem Liverpoolu, a oficjalnych informacji w tej sprawie możemy spodziewać się w najbliższym czasie.

– Pomimo niektórych doniesień, informacje, które posiadam są takie, że Alexis Mac Allister zagra dla Liverpoolu i zostanie to w pełni potwierdzone w nadchodzących dniach/tygodniach. Liverpool chciał go najbardziej, a on chciał Liverpoolu – przyznał Gaston Edul.

W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, że do walki o Argentyńczyka włączył się również Manchester City. Sprawa wydaje się jednak przesądzona i pomocnik zagra dla Liverpoolu.

Zobacz również: Howe odetchnął po fantastycznym sukcesie Newcastle. “To wielka ulga”

Komentarze