Leicester wyceniło swojego piłkarza. Ogromne pieniądze w grze

Leicester City wydaje się już pogodzone z odejściem jednego z kluczowych zawodników - Harveya Barnesa. Dziennikarze "The Telegraph" informują, że władze popularnych "Lisów" wycenili angielskiego skrzydłowego. Oczekują za niego sporej kwoty pieniężnej.

Harvey Barnes
PressFocus Na zdjęciu: Harvey Barnes
  • Leicester wydaje się pogodzone z odejściem Harveya Barnesa
  • “Lisy” oczekują za angielskiego skrzydłowego ofert w wysokości 40 milionów funtów
  • 25-latek jest jednym ostatnio poważnie łączony z transferem do West Hamu

Harvey Barnes wkrótce opuści King Power Stadium?

Leicester City do końca toczyło walkę o utrzymanie w Premier League, jednak od przyszłego sezonu będziemy oglądali występy tej drużyny w rozgrywkach Championship. Spadek jest głównym powodem, dlaczego klub decydują się opuścić kluczowi piłkarze, którzy stanowili o sile zespołu w poprzednich sezonach.

Jednym z nich jest Harvey Barnes. Anglik ponoć poinformował władze Leicester City o swoim odejściu, a ci pogodzili się z decyzją jednokrotnego reprezentanta Anglii. Zdaniem dziennikarzy “The Telegraph”, szefostwo “Lisów” wyceniło już piłkarza na kwotę 40 milionów funtów. Tyle będzie musiał zapłacić West Ham United, który poważnie jest zainteresowany sprowadzeniem 25-latka.

Harvey Barnes w niedawno zakończonym sezonie Premier League rozegrał 34 spotkania. Aż 13-krotnie wpisał się na listę strzelców i zanotował jedną asystę. Anglik reprezentował barwy Leicester City nieprzerwanie od 2019 roku.

Sprawdź także: Brentford chce wielkich pieniędzy za bramkarza. “Jest co najmniej tak dobry, jak Kepa”

Komentarze